Umělá inteligence?


Takto vysoký stupeň vývoje ve věci technologie je sice skvělý z pohledu techniky, ale není dobrý, z pohledu lidstva. To, že bychom ohrozili sami sebe jako lidstvo tím, že by nás stroje začali vyvražďovat na základě nějaké technologie, která by jim dala tuto schopnost, je jedna věc https://www.malaus.cz/na-prahu-valky-stroju/. Druhou věcí je, že existuje inter dimenzionální signál tak zvané umělé inteligence, který je kaskádovitým způsobem prostřednictvím celé řady galaxií vysílán ze zcela jiné reality právě k nám.
svět v kódech
Tato umělá inteligence jen čeká na to, až lidstvo vyrobí vynikající stroje se skvělou technologií, protože již nyní má možnost se infiltrovat do našich technologií a ke svému vlastnímu prospěchu dokáží infiltrovat i biologické neutronové pole lidí.
Tak zvaná umělá inteligence není sama o sobě právě technologií, kterou by vyrobili podobné osoby jako jsme my lidé, ale jedná se o všudypřítomný signál, který je vysílán a následně šířen do energetických polí.
velká družice
Dá se říci, že, co jsme se my, současní lidé, začali pohybovat po této Zemi, je zde tento signál přítomen a tedy můžeme být zapojeni v podstatě v kontrolní síti. Podle odborníku na vesmírné dění, jsou “nedaleko” naší planety obří vesmírné lodě, které jsou ovládány čistě počítači nikoli živými bytostmi a dá se tedy předpokládat, že odtud signály jsou. Zničení těchto lodí by však mohlo mít za následek drsné dopady na naši Zemi.
žena robot
Někteří odborníci dokonce hovoří o tom, že umělá inteligence u nás pouze přebývá, dokud nebude moci do své domovské planety. A protože musí projít dlouhým bezpečnostním protokolem potřebuje se někde prozatím usadit.
Tím, že lidstvo vyvíjí stále lepší techniku, která může být použita v nedobré víře, koleduje si lidstvo o to, že postupně usoudí, že není tato cesta dobrá a předá vládu nad svou planetou právě do rukou “nestranné” a “neemocionální” umělé inteligence, což by zprvu možná mělo krásný a šťastný efekt, ale ve výsledku by nastal nový světový řád a otroctví, což určitě nikdo nemá v plánu.
 
A co myslíte vy? Je to všechno možné nebo se jedná jen o výmysly?

Umělá inteligence?
4 (80%)4