Dokonale upravené nehty po dlouhou dobu

Každá žena se chce pyšnit upravenými nehty. No jo, ale když obyčejný lak toho moc nevydrží. Ženy, které na tento druh úpravy nehtů nemají čas každý druhý den, si většinou v dnešní době nechávají lepit umělé nehty, které vypadají krásně upravené a vydrží až měsíc, dokud neporostou a pak se zase doplní. Ale je spousta žen, které umělé nehty nemohou nebo nechtějí nosit, ale i přesto chtějí mít upravené nehty.

lak

A právě pro tyto ženy máme skvělou nabídku. Dokonalým řešením pro všechny ženy, které chtějí mít upravené nehty i bez umělých tipů, je gel lak, který se nanáší přímo na Vaše vlastní nehty a nechává se zapékat neboli vytvrzovat v UV či LED lampách. Takto upravené nehty Vám pak vydrží po dobu asi dvou až tří týdnů a pak je potřeba je poopravit a doplnit. Každopádně už si nebudete muset upravovat nehty každý druhý den.

Díky gel laku budete mít stále krásné a přitom přirozené nehty. Nemusíte podstupovat žádné broušení Vašich nehtů, ani lepení tipů či jiných umělých nehtů a ani žádné další úpravy a přitom budete stále krásně upravené. Tímto způsobem úpravy nehtů se nehty neprodlužují, pouze se jim dodá barva ve Vámi vybraném odstínu.

laky

V naší široké nabídce najdete velký výběr gel laků od předních evropských výrobců ve vysoké kvalitě a v mnoha různých odstínech za velmi výhodných cenových podmínek. Kromě toho u nás také najdete velký výběr UV gelů vysoké kvality a mnoha odstínů a samozřejmě i potřebné přístroje a nástroje pro manikúru a pedikúru. Také Vám nabízíme kosmetiku v podobě olejíčků na nehty, krémů na ruce, čističů nehtů, lepidel, výživy pro nehty a spoustu dalších produktů. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky a vybírejte. Vaše nehty budou vždy dokonalé a krásně upravené.